WAP lapa

Kas tas ir?

WAP.face.lv - tā ir Face.lv versija, kuru var izmantot savā mobilā telefonā. Ja nav pieejams dators, vari izmantot mobilo: ar wap.face.lv vari lasīt savas vēstules un atbildēt uz tām, skatīties bildes, reitingu un tā tālāk. Tā Tu vari izmantot Face.lv dabā, autobusā, vilcienā vai stāvot korķī. Ja Tev ir jaunāko modeļu mobilais telefons, tad pamēģini PDA.face.lv, kur ir daudz vairāk iespējas.

Kā izmantot wap.face.lv?

Vienkārši ievadi savā WAP-pārlūkprogrammā adresi wap.face.lv un Tu ienāksi savā Face.lv kontā mobilajā versijā. Vari padarīt Face.lv par starta lapu un tad wap.face.lv atvērsies katru reizi, kad Tu ienāksi internetā no mobilā telefona.

Manā telefonā nedarbojas wap.face.lv, ko darīt?

Lai izmantotu wap.face.lv Tev jābūt telefons kurā darbojas WAP. WAP mobilajā telefonā ir tas pats, kas internets datoram. Iespējams, Tavā mobilajā telefonā jau ir WAP un ja nav, tad zvani savam mobilā operatora atbalsta dienestam.

Cik tas var maksāt?

Face.lv neņem naudu par wap.face.lv izmantošanu. Mobilajiem operatoriem parasti tiek piemērota maksa par WAP izmantošanu, precīza cena atkarīgā no Tava mobilā operatora izcenojuma. Parasti naudu jāmaksā par pārsūtītās informācijas, tāpēc - jo vairāk lapu tu pārskatīji, jo vairāk jāmaksā Tev būs. Tas nav pārāk dārgi, bet jebkurā gadījumā prātīgi būtu uzzināt sava mobilā operatora izcenojumu.
on-line.lv