Saderības metrs

Par saderības metru lasi vairāk uz šajā lapā zemāk. Zemāk ir arī divi saderības metra saraksti, kurus izpildīji tu, un testi, kurus veica attiecībā uz tevi. Veiksmi! :)

tu veici

Tu vēl neesi izpildījis testu (vai visi tavi rezultāti izdzēsti), tāpēc tavs testa saraksts tukšs.

veica izvēloties tevi

Izpildīto testu no citiem lietotājiem nav, tāpēc saraksts tukšs.

Lietotāju skaits sarakstos (tu veici/veica izveloties tevi): 0/0

Saderības metra noteikumi

Saderības metrs - tas ir aparāts, ar kura palīdzību var izmērīt, cik stipri tu esi saderīgs ar citu Face.lv lietotāju ;) Rezultāts satur saderības procentu un precizējošo tekstu jusu saderībai. Saderības metrs - tas ir zinātnisks mehānisms, kurš, veidojot rezultātu, ņem vērā ļoti daudz parametru un neņem vērā nekādus gadījuma lielumus. Precīzāku informāciju mēs nevaram izpauzt, tas ir jūsu interesēs.

Lai izmantotu saderības metru atverстранице услуг. Testa rezultāts tiks atsūtīts tev uz mobilo, kā arī tas parādisies šajā lapā, un, kas vēl labāk, arī uz otra lietotāja Saderības metra lapas, kur viņš to uzreiz pamanīs. Ja gribēsi, tad varēsi izdzēst testa rezultātu jebkurā laikā no šīs lapas, un tas uzreiz pazudīs no tavas lapas un otra lietotāja lapas. Vārdu sakot, pazudīs visur un uz visiem laikiem.

Rezultāts var mainīties vienu reizi dienā, tāpēc nav jēgas cerēt uz citu saderību vienas dienas laikā - rezultāts būs tas pats.

on-line.lv