Popularitāte

Popularitāte - tās ir Tavs popularitātes rādītājs. Viņš parādās katra lietotāja anketā.

Popularitāte

Jo vairāk lietotāju pievieno tevi draugiem, jo lielāka tava popularitāte - un šo rādītāju palielina ne paši draugi, bet lietotāji, kuri pievienoja Tavus draugus savam draugu sarakstam. Vai nu citiem vārdiem sakot: ja tevi draugos pievienoja populāri lietotāji, tad arī Tava popularitāte pieaug. Ja tevi pievienoja draugiem lietotāji, kuriem nav draugu, Tava popularitāte paliek nemainīga.

Tas esi Tu
Tavi draugi
draugu draugi

Kā aprēķināt popularitāti?

Uz shēmas ir attēlots lietotājs, kuru pievienoja draugu sarakstam trīs lietotāji - 1, 2, 3. Otru draugu neviens nepievienoja draugiem, tāpēc šis lietotājs nepalielina šim lietotājam popularitāti. Visvairāk popularitāti palielina lietotājs numur 3, kuru pievienoja draugu sarakstam visvairāk lietotāju.

Kas parāda popularitāte?


Popularitāte parāda, cik populārs Tu esi, pamatojoties uz draugu popularitāti.
Jo vairāk draugu ar lielo popularitāti - jo vairāk Tu populārs.

Savu popularitāti tu vari salidzināt ar popularākiem Face.lv lietotājiem (statistikas lapā) piemēram, ar savu draugu popularitāti.

Kas ir popularāks, tu vai tavs labākais draugs

Kā es varu palielināt popularitāti?


Tam Tev nepalīdzēs papildus kontu veidošana un sevis pievienošana draugu sarakstiem tajos. Iemesls vienkārš - Tavi kreisie konti nav populāri. Popularitāti Tev pievienos tikai reālie lietotāji, kuri pievienos Tevi savam draugu sarakstam.

Padoms!


Maza viltība - lai visvienkāršāk palielinātu savu popularitāti, jauzaicina pēc iespejas vairāk reālo draugu uz Face.lv portālu. Sākumā tava popularitāte nepieaugs, bet vēlāk, kad tavus draugus sāks pievienot draugiem citi lietotāji, tad ari tava popularitāte sāks strauji pieaugt! Un bez tam, par katru reģistrētu lietotāju no tava uzaicinājuma, tu saņemsi bonus-punktus.Draugus var uzaicināt no sava a href="http://www.face.lv/inv/step1?type=5#inv">MSN- kontaktu saraksta, no Gmail adrešu grāmatas vai ierakstot draugu e-pasta adreses. Reģistrējoties tu automātiski pievienojies draugu sarakstam. Visi šie varianti ir pieejami uz tavu uzaicinājuma lapas rubrikā "uzstādījumi".


on-line.lv