Face.lv - tas ir sociālais tīkls. Saraksties ar vecajiem draugiem, atrodi jaunus, parādi sevi!
Lai izmantotu portālu, pieslēdzies sistēmai vai reģistrējies!
Lietotāja dholidej dienasgrāmata
Agresija un spēju reaģēt uz stimuliem ir pielāgojami iezīmes, kas ir visuresoša visā dzīvnieku valstībā. Tāpat mugurkaulniekiem, daži bezmugurkaulnieki ir pierādīts eksponēt anxiety- līdzīgu uzvedību un agresijas mainītas līmeņus, kas modulētas ar neirotransmitera serotonīna. Lai izpētītu, vai šī ietekme serotonīna tiek saglabātas krabjiem un vai šie uzvedība ir jutīgi pret cilvēka antidepresantu narkotikas; svītrainām krasts krabji, Pachygrapsus crassipes, tika pētīta izmantojot nemiers (gaismas / tumsas testa) un agresiju (spogulis tests) paradigmu. Krabji tika atsevišķi pakļauti akūtām devām selektīvo serotonīna atpakaļsaistes inhibitoru, fluoksetīns (5 vai 25 mg / l), pazīstams kā Prozac®, kam seko uzvedības testēšana. Augstas deva fluoksetīna ievērojami samazinājies trauksme līdzīgu uzvedību, bet nebija nekādas ietekmes uz mobilitāti un agresiju. Šie rezultāti liecina, ka trauksme līdzīgu uzvedību, ir jutīgāki pret modulāciju serotonīna nekā agresivitāte krasta krabjus.

Sākotnēji no Rio Gallegos, Argentīna, Dr. Martin Tresguerres ieguvis bakalaura un maģistra grāds Universitātē Buenosairesā (Argentīna), kur viņš specializējas ūdens bioloģijā. Viņš saņēma Ph.D. fizioloģijā un šūnu bioloģijas universitātes Alberta (Kanāda), un pabeidzis savu postdoktorantūras mācības molekulāro chemosensors un signālu pārvadi pie Weill Kornelas Medicīnas koledža in New York City.
Pētniecība Interese:

fizioloģija ūdens organismu
pH, oglekļa dioksīda un bikarbonātu sensori
starpšūnu signalizācijas
jonu transportu un skābes / bāzes regulēšanas
epitēlija fizioloģija

Martin intereses ietver evolūcijas attiecības starp pamata šūnu funkciju un kompleksā "visa organisma" fizioloģiju. Viņa pētījumi ietver bioķīmija, molekulārā un šūnu bioloģija, un fizioloģija, bet agrāk viņi arī ir uz jūras bezmugurkaulnieku ekoloģiju, jūras zīdītājus, taksonomiju un zivsaimniecību. Šī pieredze ir apmācīti Martin vienmēr apsvērt "lielo ainu", pat studējot procesus molekulārā līmenī.

Paplašināšanā Scripps 'vadību okeānu paskābināšanās, Mārtiņa pētniecība Scripps ietver kā jūras organismi sajust un pielāgoties skābju / bāzu traucējumiem, kas izriet no vides un vielmaiņas izmaiņām oglekļa dioksīdu, protoniem un bikarbonātu jonu. Citas jomas viņa klāstā akvakultūru, biodegvielu, un attīstību.
UCSD Nodarbības mācīts pēdējos 3 gados:

SP13: BGGN271, Adv Eksperimentālās metodes / Bio
SP13: SIO297, Marine Biology Seminārs
SP13: SIO181, Marine bioķīmija
SP13: SIO136, Marine Biology Laboratory
WI13: SIO199, Special Studies
WI13: BGGN271, Adv Eksperimentālās metodes / Bio
FA12: SIO199, Special Studies
FA12: BGGN271, Adv Eksperimentālās metodes / Bio
SP12: SIO281, Marine fizioloģija 
Interesants
pozitīvu balsojumu: 0  |  negatīvu balsojumu: 0

Uzraksti komentāru:

 

Lietotājs
Dienasgrāmatas: tagi
nav tagu
Ierakstu arhīvs
2017
marts (1)

2016
decembris (1)

on-line.lv